Wrzesień

We wrześniu, z naszymi Maluszkami, planujemy, między innymi, obchodzić Dzień zdrowia jamy ustnej (poniedziałek, 12.09.2022) w ramach którego rozpoczniemy próby mycia ząbków po śniadaniu. Mycie ząbków będzie wprowadzone jako stały punkt w naszym planie dnia. Ten dzień będzie doskonałą okazją aby porozmawiać z Dziećmi na temat produktów, które są zdrowe, a które niezdrowe dla naszych zębów. W tym dniu nasz żłobek odwiedzi gość specjalny – ekspert w dziecinie dbania o higienę jamy ustnej – jeden z rodziców czyli mama Miłosza. Bardzo cieszymy się, że mamy tak otwartych na współpracę rodziców.

15 września przypadka Dzień Kropki w ramach, którego kropkowe akcenty pojawią się nie tylko na ubrankach Dzieci, ale również w całej przestrzeni naszego żłobka.

Wrzesień to również miesiąc, w którym żegnamy lato, a witamy jesień i właśnie z tej okazji postanowiliśmy zorganizować sensoryczny bal na powitanie jesieni, w trakcie którego dzieci poprzez różne zmysły będą mogły przywitać się z tą złocistą porą roku. Jesienna sceneria na sali będzie doskonałym tłem, abyśmy mogli wykonać Dzieciom jesienną sesje zdjęciową.

27 września przypada Dzień szalika z okazji którego, zorganizujemy nasz pierwszy konkurs do którego udziału zaprosimy naszych rodziców. technika wykonania szalika jest dowolna, ponieważ doskonale znamy kreatywność naszych rodziców. Już nie możemy się doczekać co zadziwi nas najbardziej: długość, szerokość, ozdoby czy sam krój… zacieramy ręce z niecierpliwości. Głosy, w dniu konkursu, będzie można oddawać za pośrednictwem naszych kanałów na mediach społecznościowych: instagram oraz facebook.

Ten piękny, jesienny miesiąc zakończymy kulinarnymi obchodami Dnia Jabłka, tak, tak… kulinarnymi 😄 także proszę spodziewać się naszych pierwszych wypieków 😄 przepisami na pyszne drożdżówki z jabłkiem podzielimy się przy okazji zamieszczenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Mam nadzieję, że zaplanowane atrakcje sprawią Dzieciom wiele uśmiechu i radości.

Sierpień