Międzynarodowy Dzień Kropki

Zgodnie z zaplanowanymi wydarzeniami na wrzesień, w czwartek, 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Tego dnia w naszym żłobku zorganizowaliśmy wiele ciekawych zabaw, które miały na celu pomóc Dzieciom odkrywać talenty, pobudzać wyobraźnię i dostarczyć wiele radości płynącej ze wspólnej zabawy. Jak zwykle mogliśmy również liczyć na zaangażowanie ze strony naszych rodziców, którzy zadbali o kropkowe akcenty na dziecięcych ubrankach.

Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

A my zachęcam do zapoznania się z kropkowym wierszykiem-masażykiem, który można wykorzystać, choćby przed snem, na małą chwilę dla budowania bliskości i wzajemnych relacji z Maluszkiem.

I pamiętajmy, że czasem wystarczy zacząć od kropki… 😉